
Niciun produs

Vaza tip Galle Fragmented Landscape
• Sticla multi-strat, lucrata in acid;Destinatar(i) :
* Câmpuri obligatorii
sau Anulează
| Branduri | Authentic Plaza |
| Home decor | Vaze |
| Deco stil | Clasic |
| Decor produs | Peisaj |
| Tehnica | Sticla stratificata |
| Inaltime | 21 cm |
| Diamentru | 5 cm |
| Greutate/Volum | 0,50 kg |
| Culoare | Maro/Bej, Violet, Ocru, Multicolor |