
Niciun produs

Vaza tip Galle Water Dragonfly
• Sticla multi-strat, lucrata in acid;Destinatar(i) :
* Câmpuri obligatorii
sau Anulează
| Branduri | Authentic Plaza |
| Home decor | Vaze |
| Deco stil | Clasic |
| Decor produs | Peisaj, Animal |
| Tehnica | Sticla stratificata |
| Inaltime | 63 cm |
| Diamentru | 27 cm |
| Greutate/Volum | 8 kg |
| Culoare | Maro/Bej, Albastru, Orange, Multicolor |