
Niciun produs

Vaza tip Galle - Climbing Poppies
• Sticla multi-strat, lucrata in acid;Destinatar(i) :
* Câmpuri obligatorii
sau Anulează
| Branduri | Authentic Plaza |
| Home decor | Vaze |
| Deco stil | Clasic |
| Decor produs | Botanic |
| Tehnica | Sticla stratificata |
| Inaltime | 43,5 cm |
| Diamentru | 10,5 cm |
| Greutate/Volum | 1,45 kg |
| Culoare | Rosu, Ocru, Maro/Bej |